GBIC

Avago 4.25Gbps 4Gb Fibre Optic SW 850nm SFP Transceiver - AFBR-57R6APZ-EMC

AFBR-57R6APZ-EMC

Gebruikt

12 Items

Voorraad

€ 95,00

Avago 4.25Gbps 4Gb Fibre Optic SW 850nm SFP Transceiver - AFBR-57R6APZ-EMC

Datasheet

Artikelnummer 1AFBR-57R6APZ-EMC
Magazijnlocatie3-1-1-12

Meer informatie

Avago 4.25Gbps 4Gb Fibre Optic SW 850nm SFP Transceiver - AFBR-57R6APZ-EMC

Statistieken

  • Totaal 776 verschillende artikelen on-line
  • Totaal 7.286 artikelen uit voorraad leverbaar
  • Totaal 65 verschillende productgroepen met artikelen